04.03.2018

19:00

הלילה: טקס פרסי האוסקר ה-90 ייערך בהוליווד

מי הסרט שקיבל הכי הרבה מועמדויות השנה באוסקר ואיך מארגני הטקס מתכוונים למנוע שוב את פדיחת המעטפות של שנה שעברה? כל הפרטים על הערב הנוצץ של תעשיית הקולנוע

השנה המירוץ די צמוד בין "שלושה שלטים מחוץ לאבינג מיזורי" שעשה די הרבה באז ובין "צורת המים", הסרט שקיבל הכי הרבה מועמדויות השנה.

 

הטקס השנה יהיה פחות מצחיק מהטקס של שנה שעברה וזה כי אי אפשר להתעלות על אותה פדיחה היסטורית שאנחנו זוכרים עם וורן בייטי ופיי דאנאוויי, שקיבלו את המעטפה הלא נכונה והכריזו על "לה לה לנד" כסרט הטוב ביותר במקום על "אור ירח". השנה הצמד יגיש שוב את הפרס כי זאת באמת לא הייתה אשמתם אלא אשמת חברת רואי החשבון.  

 

מארגני הטקס נקטו באמצעי זהירות נוספים כדי להימנע מטעות בהכרזות הזוכים. העיקרי שבהם יהיה שלרואי החשבון שמחזיקים את המזוודה עם המעטפות אסור יהיה להשתמש בטלפונים ניידים כי זה מה שגרם לטעות בשנה שעברה. אותו רואה חשבון שהחזיק את המזוודה עם המעטפות, צילם את אמה סטון שזכתה בפרס השחקנית, העלה לאינסטגרם שלו ולא שם לב שהוא נותן לוורן בייטי את המעטפה הלא נכונה.

 

השנה אין החלטה מוסכמת על כל השחקניות להגיע בקוד לבוש מיוחד בגלל קמפיין me too. כמובן שבנאומים הקמפיין יוזכר שוב ושוב והמפיק הארווי וינשטיין לא יוזכר בנאומי התודה.