BETA

01.02.2018

08:52

 חתונה ממבט ראשון
חתונה ממבט ראשון,
צילום מסך

טקס פרסי הטלוויזה 2017: המועמדים נחשפים!

מ"פאודה", ו"חתונה ממבט ראשון" ועד ל"גב האומה" ו"המקור" - פורסמו המועמדים לטקס פרסי הטלוויזיה, אז האם התוכנית האהובה עליכם בפנים? לרשימה המלאה

 

אלה העולים לגמר בתחרות פרס האקדמיה בתחום היצירה הטלוויזיונית לשנת 2017, שיתקיים ב-9.3 וישודר באפיק 12, על-פי קטגוריות הפרס:

(ולפי סדר א'-ב')

 

סדרת דרמה:
1.    בתולות, עונה 2
2.    המדרשה, עונה 2 
3.    כבודו
4.    כיפת ברזל
5.    פאודה, עונה 2

 

סדרה קומית:
1.    ויקי ואני
2.    מה זה השטויות האלה, עונה 5
3.    נבסו
4.    רון, עונה 2
5.    שבאבניקים 

 

 ויקי ואני
 

ויקי ואני( נענע)

 

 

דרמה יומית:
1.    מטומטמת, עונה 2
2.    מתים לרגע, עונה 2
3.    פולמון

 

סדרת תעודה
1.    אריק איינשטיין: שיר אהבה סטנדרטי 
2.    המוסד – סיפור כיסוי
3.    זוהר ארגוב סוף עצוב וידוע מראש
4.    חנוך לוין – חיים שכדוגמתם עוד לא ראינו מעולם
5.    עוד סיפור אחד ודי

 

סדרה עובדתית
1.    #עובדים על זה
2.    אבודים, עונה 7
3.    המתמחים, עונה 2
4.    טיול אחרי צבא
5.    מחוברים, עונה 8 

 

 אבודים
 

אבודים( יח"צ)

 

 

תכנית דוקו-ריאליטי
1.    דייט ראשון
2.    הבוזגלוס
3.    חתונה ממבט ראשון
4.    פוליאקובים, עונה 2
5.    תום יער עושה את שביל ישראל

 

תכנית מציאות (ריאליטי)
1.    אקס פקטור, עונה 3
2.    הישרדות, עונה 2
3.    הכוכב הבא לאירוויזיון 2018
4.    המירוץ למיליון, עונה 6
5.    מאסטר שף, עונה 7

 

שעשועון טלוויזיה
1.    המרדף
2.    לעוף על המיליון, עונה 6
3.    מונית הכסף, עונה 5

 

מאסטר שף
 

מאסטר שף( יח"צ)

 

 

תכנית סאטירה ומערכונים
1.    ארץ נהדרת, עונה 14
2.    גב האומה, עונה 5, עונה 6
3.    היהודים באים, עונה 3
4.    טלוויזיה מהעתיד
5.    לילה טוב עם אסף הראל, עונה 2

 

תכנית אירוח ובידור
1.    איזה צחוק עם אבי נוסבאום
2.    היום בלילה עם גורי אלפי
3.    מחר שבת
4.    קסם אישי
5.    שי בשידור

 

תכנית ראיונות
1.    המשפיעים עם לוסי אהריש
2.    חוצה ישראל עם קובי מידן
3.    פגישה עם רוני קובן
4.    רפי רשף אינטימי
5.    שיחת נפש

 

 גב האומה
 

גב האומה(צילום מסך )

 

 

תכנית תרבות
1.    המכולה
2.    העולם עצוב אז צוחקים
3.    מועדון תרבות
4.    פסקול ישראלי עם יואב קוטנר

 

מגזין פנאי
1.    אנשים
2.    הצנרת
3.    חי בלילה
4.    ערב טוב עם גיא פינס

 

תכנית תחקירים
1.    המערכת, עונה 5
2.    המקור, עונה 13
3.    זמן אמת
4.    עובדה, עונה 23
5.    עושות חשבון, עונה 4, עונה 5

 

מהדורת חדשות
1.    המהדורה המרכזית חדשות עשר
2.    חדשות הערב עם גאולה אבן-סער
3.    שישי עם איילה חסון

 

תכנית אקטואליה
1.    אופירה וברקוביץ'
2.    אורלי וגיא
3.    המגזין עם אושרת קוטלר
4.    לונדון וקירשנבאום
5.    רואים עולם
6.    תיק תקשורת


סדרה קומית לילדים ונוער
1.    אחותי קפצה כיתה
2.    אלישע, עונה 4
3.    בית הכלבים
4.    ילדי בית העץ, עונה 2
5.    שוסטר ושוסטר, עונה 2

 

 אורלי וגיא
 

אורלי וגיא(צילום מסך )

 

 

סדרת דרמה לילדים ונוער
1.    ג'ינג'י 2 – או תעלומת הרובוטים המשובטים
2.    כדברא
3.    מתויגים
4.    פלאשבק, עונה 2
5.    ראש גדול, עונה 6

 

מגזין לילדים ונוער
1.    בין השורות – העולם הערבי
2.    אני גיטרה
3.    חפרנים, עונה 5
4.    מה הדיבור

 

תכנית בידור לילדים ונוער
1.    אסקייפ
2.    הבנים והבנות, עונה 5
3.    הצחוקייה, עונה 6
4.    סוואגרז
5.    צ'מפיונסניק, עונה 2

 

סדרה לגיל הרך
1.    בחצר של פופיק, עונה 24
2.    המופע המבולבל של יובל
3.    יורם החכם ואוצר האותיות
4.    ניידת החלומות, עונה 4
5.    צוות הצלה

 

תכנית ספורט
1.    אולפן ליגת האלופות
2.    חדשות הספורט
3.    חמישיות
4.    יציע העיתונות
5.    ריאדה אל חמיסה

 

 

 

ואלה השחקנים והשחקניות המועמדים:

 

שחקנית בסדרת דרמה, דרמה יומית
1.    אילנית בן יעקב – כבודו
2.    בת חן סבג – מטומטמת, עונה 2
3.    יעל פולמן – כיפת ברזל
4.    מגי אזרזר – בתולות, עונה 2
5.    רונה לי שמעון – פאודה, עונה 2

 

 שחקן בסדרת דרמה, דרמה יומית
1.    אביב אלוש – להיות איתה, עונה 2
2.    דולב מסיקה – כיפת ברזל
3.    יורם חטב – כבודו
4.    ליאור רז – פאודה, עונה 2
5.    ששון גבאי – בתולות, עונה 2

 

פאודה
 

פאודה(יח"צ )

 

 

שחקנית בסדרה קומית
1.    אוולין הגואל – שנות השמונים
2.    חנה לסלאו – נבסו
3.    ליטל שוורץ – חברות, עונה 3
4.    מגי אזרזר – ויקי ואני
5.    רבקה מיכאלי – איפה אתה חי, עונה 2

 

שחקן בסדרה קומית
1.    אבי דנגור – ויקי ואני
2.    אורי לייזרוביץ' – שבאבניקים
3.    יובל סמו – השוטר הטוב, עונה 2
4.    יוסי ואסה – נבסו
5.    רון פלדמן – רון, עונה 2

 

 חברות
 

חברות(יח"צ )

 

 

שחקנית בסדרה לילדים ונוער
1.    אביה מלכה – כדברא
2.    גאלה קוגן – בית הכלבים
3.    יעל שרוני – צפוף
4.    ליאת הר לב – אלישע, עונה 4
5.    רבקה מיכאלי – אלישע, עונה 4

 

שחקן בסדרה לילדים ונוער
1.    אבי גרייניק – בית הכלבים
2.    איציק כהן – ראש גדול, עונה 6
3.    אלי פיניש – צפוף
4.    דניאל מורשת – כדברא
5.    יובל סמו – אלישע, עונה 4
6.    עידו מוסרי – שבט צוצלת, עונה 3


 

פרס מפעל חיים בתחום העשייה הטלוויזיונית יוענק בטקס לאילנה דיין.