24.01.2018

16:44

עודכן:

רן דנקר
רן דנקר,
אינסטגרם

רן דנקר: "אנחנו נמצאים בפיגור, הגיע הזמן לעשות שינוי"

פגשנו את רן דנקר ואת שאר צוות השחקנים המוכשר של הסדרה החדשה "מיגל" לשמוע קצת סיפורים ממאחורי הקלעים. צפו

 

צילום: תומר רותם

עריכה: תומר רותם וליהי גרניט

 

רן דנקר מככב בסדרה חדשה "מיגל"; דרמה מקורית חדשה בת 6 פרקים, שנוצרה על ידי טום סלמה, אב לארבעה ילדים מאומצים. דנקר שב בסדרה למסך הקטן בתפקיד אישי וחושפני לראשונה מזה שנים. הסדרה מבוססת על הסיפור האישי של היוצר טום סלמה, שהוא גיי מוצהר שבגיל 24 החליט שהוא רוצה להיות אבא ונסע לגוואטמלה כדי להגשים את היעד הנכסף; הדרך של סלמה התחילה באוקראינה, שם אימץ את בנו הבכור ינאי לפני 15 שנים, ואת בנו איתמר שעליו מבוססת מיגל, אימץ לפני 11 שנים. היום סלמה מגדל את שני בניו בתל אביב יחד עם גדי בן זוגו, לו יש תאומים מאם פונדקאית.

 

הסדרה נעה בין שני צירי זמן ומתרחשת בשבוע של טום בגואטמלה וחושפת את הדרמה הגלומה במפגש שבין אבא לבן - שני ילדים נטושים, פגועים ומלאי ציפיות. טום (דנקר) צעיר תל אביבי בן 24 שמגיל 8 חולם להיות אבא, האבא שאין לו. קצת מסובך להפוך לאבא כשאתה הומו צעיר בלי זוגיות ובלי רחם, אבל את טום שום דבר לא יעצור. אחרי חודשים של הכנות וביורוקרטיה בישראל טום נוחת בגואטמלה, מוכן להגשים את חלומו לאמץ ילד. הוא מגיע לשם יחד עם חברתו הטובה אמירה (אביב כרמי). בבית יתומים נידח טום פוגש במיגל בן ה-5, ילד עקשן ודעתן שלא מתמסר לזר המערבי שעומד מולו. הפנטזיה של טום מתרסקת למציאות.

 

16 שנים מאוחר יותר, מיגל (עומר בן דוד) חוזר לגואטמלה בחיפוש אחר שורשיו ולא מספר על כך לאביו. כשטום מגלה שמיגל בגואטמלה הוא נוחת שם מיד אחריו. הוא יעשה הכול כדי למנוע ממיגל לחפור בעבר, שם טום מסתיר סוד. מיגל העקשן מצליח לגרור את טום למסע שבו יגלו שניהם שיש אבנים שעדיף לא להפוך.

 

יוצרים : טום סלמה ודפנה לוין ("אופוריה", "בטיפול")

בימאית : דפנה לוין

הפקה : מובי פלוס ("איש חשוב מאד" "הערת שוליים", "סיפור על אהבה וחושך")

 

מיגל - החל מיום חמישי ב-20:15 ב-HOT3 וב-HOT VOD