24.12.2017

18:16

עודכן:

הזמרת לורד ביטלה את הופעתה בארץ בלחץ ה-BDS

לורד, כוכבת הפופ הבינלאומית, שהייתה אמורה להופיע בישראל ביוני הקרוב, החליטה במפתיע לבטל את הופעתה בעקבות הלחצים שקיבלה ממעריציה, שלא תמכו בהחלטתה להופיע בארץ

כולנו התרגשנו מהידיעה שהזמרת הצעירה בת ה-21 תגיע להופעה ראשונה בישראל בתחילת יוני, אך כמו זמרים רבים גם היא נכנעה ללחצים מצד BDS והחליטה לבטל את הופעתה. 

 

מחברת ההפקות של ההופעה נמסר: "לצערנו אנו נאלצים להודיע על ביטול ההופעה של לורד שתוכננה ליוני הקרוב בישראל , התשלום עבור הכרטיסים, למי שכבר רכש, יוחזר תוך 14 ימי עסקים . על הנסיבות שהביאו  לביטול לורד  תוציא  בקרוב הודעה בטוויטר"

 

כעבור מספר שעות  לורד בעצמה הגיבה על ביטול ההופעה: ״תל אביב, זה היה חלום שלי לבקר בחלק היפה הזה של העולם מזה שנים רבות ואני מצטערת על ההחלטה לבטל. אני מקווה שיום אחד נוכל כולנו לרקוד״.

 

hey guys, so about this israel show - i’ve received an overwhelming number of messages & letters" and have had a lot of discussions with people holding many views, and i think the right decision at this time is to cancel the show. i pride myself on being an informed young citizen, and i had done a lot of reading and sought a lot of opinions before deciding to book a show in tel aviv, but I’m not too proud to admit i didn’t make the right call on this one. tel aviv, it’s been a dream of mine to visit this beautiful part of the world for many years, and i’m truly sorry to reverse my commitment to come play for you. i hope one day we can all dance

 

לורד
 

לורד יח"צ

 

 

שרת התרבות והספורט, ח"כ מירי רגב, הגיבה גם היא לביטול הגעתה של הזמרת לורד לישראל: "אני מקווה, שהזמרת לורד תחזור בה מהחלטתה לבטל את הופעתה בישראל.  רבים וטובים הופיעו בישראל בשנה האחרונה ואין לי ספק, שלורד יכולה היתה לחוות את החמימות של הקהל הישראל ואת נופיה מעוררי ההשראה של ישראל" 

 

השרה רגב הוסיפה קריאה ישירה לזמרת המוכשרת: "לורד, אני מצפה ממך להיות  pure heroine,  ככותרת הנושא של אלבומך הראשון, גיבורת תרבות טהורה, החפה מכל שיקולים פוליטיים זרים ויש לציין גם הזויים. "

 

המנונה הראשון של הזמרת לורד, Royals, הכה בהפתעה את עולם המוזיקה - המחשבה שילדה בת 17 תצליח לפצח את הצופן התרבותי הנוכחי בכזה נונשלנט הייתה בלתי נתפסת - וכבר עם יציאתו הוכתר Pure Heroine לאחד מאלבומי הבכורה החשובים של העשורים האחרונים ושם את לורד על מרכז מפת התרבות העולמית. עם ההצלחה והפרסום הוכיחה לורד בשורה של הופעת אורח, ראיונות ולא מעט גאגים (כולל נוכחות בעונה שלמה של סאות׳פארק) - חדות מחשבה, חוש הומור וקסם שובה-לב ובלתי נגמר.