26.11.2017

14:24

עודכן:

איבגי למקורביו: "רוצים להעמיד אותי בכיכר ולאכול את בשרי"

השחקן, שפרשת הטענות להטרדה מצדו נחשפה בחדשות עשר, הגיב לראשונה לפרסום אצלנו אמש על האפשרות להסדר במסגרתו יודה במעשים שיוחסו לו וייצא ללא כתב אישום

הפרסום בחדשות 10 על אפשרות להסדר מותנה בין הפרקליטות לבין השחקן משה איבגי עורר זעם ציבורי רב, "הנחת סלב" קראו לזה, אבל לפי שיחה שניהל היום איבגי עם חבריו הקרובים לא בטוח שהוא עצמו מעוניין בהנחה הזאת-
"הסיבה היחידה שאני יכול להסכים להסדר כזה היא כי אין לי כוח למשפט, אבל רק אם אני אוכל לחיות עם זה", אמר למקורביו.

בשיחה התייחס לעדויות נגדו, בשתיים מהן הוא לא חושב שמדובר בהטרדה: "אני מעביר לה אצבע על הגב, בדרך בפינת הקפה ליד אנשים ואומר לה "פרצה קוראת לגנב" והולך. יכול להיות שזו בדיחה לא טובה".

 

עוד כתבות שיעניינו אתכם:

איך מה שראינו במאסטר שף שונה מהטרדה מינית?

מרגלת מהסרטים: גל גדות מתוארת בעיתון לבנוני כסוכנת מוסד

יוצרי "עספור" מגלים את סוד העבודה המשותפת שלהם

כנגד איבגי קיימות כעת ארבע תלונות על הטרדה מינית ומעשים מגונים אבל בפרקליטות סבורים שמדובר בתיק חלש ראייתית ובדברי חלק מהמתלוננות אף נמצאו סתירות. עם זאת, קשה להתעלם מהאווירה הציבורית ומסיפורים נוספים על איבגי שנחשפו בכלי התקשורת ועל רובם חלה התיישנות. איגוד השחקנים שח"ם פנה היום לפרקליטות בבקשה להימנע מהסדר מותנה, בפרקליטות אומרים כי חלק מהמתלוננות דווקא מסכימות עקרונית להסדר ומעדיפות שהפרשה לא תיגרר לבית המשפט.

 

 

בשיחה עם חבריו איבגי הכחיש לחלוטין את אחת העדויות נגדו ואמר:"המלבישה שאמרה שאני נכנסתי לחדר, חיבקתי אותה מאחורה והיד שלי נגעה לה בחזה- אין לי זיכרון מהדבר הזה". על העדות לפיה דיבר באופן מיני בוטה לאישה שפגש כשאכל פלאפל הוא מסביר לחבריו כי אותה אישה חשפה בפניו סיפור על אונס שעברה ושהוא בתגובה רק הקשיב לה וניסה לתמוך: "הראתי לה תמונה של הנכד שלי, דיברתי איתה על פילוסופיה, על דברים עמוקים"

 

 

בעצת עורכי דינו, איבגי נמנע מלהגיב לטענות נגדו אבל חבריו אומרים כי הוא חש תסכול רב מול הדרך שבה הוא מוצג בתקשורת- ואומר להם-"רוצים להעמיד אותך בכיכר העיר  ולאכול לך את הבשר" ו "הכל יצא מפרופורציה, אין פה הנחת סלב, יש פה עליהום אחד גדול. משתמשים בי כדוגמא ומופת למען יראו ויראו אבל הם טועים לגבי. שיתנו לפרקליטות לעבוד".

 

 

 

 

משה איבגי
 

משה איבגי (רויטרס)