המדוזות באות

הזוכה מקאן עולה מהים, שרק נהייה מלך וקווין קוסטנר מתפרק במדריך סרטי השבוע

מדוזות – Meduzot

דרמה, ישראל 2007, במאים: אתגר קרת ושירה גפן
זוכה פרס מצלמת הזהב בפסטיבל קאן האחרון. שלושה סיפורים תל אביביים שבמרכזם נשים. בתיה מוצאת ילדה מסתורית ואילמת על חוף הים. קרן שוברת את רגלה ביום חתונתה, ומאותו רגע גם מתחילים להיסדק חיי נישואיה. ג'וי היא פיליפינית אשר מטופליה הזקנים מתים בזה אחר זה, עד אשר היא מגיעה לטפל במלכה, זקנה צלולה וממזרית, ובין השתיים נוצר קשר מיוחד.
עם נועה רבן, אסי דיין, ברוריה אלבק, צחי גראד ועוד רבים.

לחצו PLAY לצפייה בטריילר:

שרק השלישי- Shrek the third

אנימציה, ארה"ב 2007, במאים: כריס מילר וראמאן האווי
הפרק השלישי בסדרת האנימציה המצליחה ביותר. שרק כבר נשוי לפיונה, וכאשר אביה נופל למשכב, שרק הוא המועמד להחליפו. אך חברנו הירוק לא ממש מעוניין להיות מלך, ויחד עם חבריו הקבועים יוצא לחפש יורש חדש.
עם קולותיהם של מייק מאיירס, אדי מרפי וקמרון דיאז.
הסרט כבר חצה את קו 300 המיליון בקופות.
אתר
טריות
לחצו PLAY לצפייה בטריילר:

מיסטר ברוקס – Mr. Brooks

מתח, ארה"ב 2007, במאי: ברוס א. אוונס
קווין קוסטנר חוזר למסך לאחר זמן מה, ועוד בתפקיד הרע. ברוקס הוא גבר שמרן, בעל משפחה אוהבת ויקיר הקהילה. יש לו עבודה מסודרת שהוא מרוויח בה לא רע, ובעיקר מוניטין של גבר משעמם קמעה.

מה שאיש אינו יודע, זה שלברוקס יש פיצול אישיות, והאלטר אגו שלו הוא רוצח סדרתי אכזרי במיוחד. בחור צעיר שמצלם במקרה את אחת הרציחות, מנסה לסחוט אותו, אך הוא כמובן לא יודע עם מי יש לו עסק. דמי מור מגלמת בלשית משטרה המנסה לתפוס את הרוצח.
הסרט זכה ל-56% טריות והכניס כ-27 מיליון.
טריילר
אתר

מראה כפולה – The tiger's tail

דרמה, אירלנד 2006, במאי: ג'ון בורמן
ודאי דמיינתם לעצמכם לא פעם ולא פעמיים, מה היה קורה אילו היה עוד אחד כמוכם בעולם. לא אח תאום, אלא העתק מדויק שלכם. לליאם, גבר רגיל לחלוטין, זה קורה ועולמו משתנה לחלוטין ברגע שהוא פוגש בגבר הדומה לו שתי טיפות מים.
עם ברנדן גליסן וקים קטרל שחוזרת למסך הגדול אחרי תפקידה ב"סקס והעיר הגדולה".
טריילר

קין – Keane

דרמה, ארה"ב 2004, במאי: לודג' קריגן
קין הוא גבר מעורער נפשית, אשר איבד את בתו בתחנת אוטובוס. ימים כלילות הוא מהלך בתחנה, מחפש אחריה, מבכה את גורלה. עוברים ושבים מנסים להתעלם ממנו. כאשר הוא פוגש את קירה, ילדה קטנה אשר מחפשת דמות אב, הם מתחילים לבלות יחד. אך המחשבה על גבר עם נפש מעורערת נותנת לצופה את ההרגשה שמשהו הולך להשתבש לרעה.
עם דמיאן לואיס, ואביגייל ברסלין, היא מיס סאנשיין הקטנה.
הסרט זכה ל-83% טריות.
טריילר